comments 25

Uzun bir aradan sonra kocamaan bi’ merhaba!

Bence ben tasarım değiştirmemeliyim! Çünkü değiştirme sürem “hazörön örtösö dönöyöröm” dedikten bir yıl sonra (!) falan ancak oluyor genelde. Neyse, sonuç olarak tekrar kocamaaan bir merhaba!

Çok da bir şey yapmadım aslında, tekrar giyinip geldim. Ama biz kadınlar hep böyle değil miyiz sanki. “Bir dakika ben üzerimi (tasarımımı) değiştirip geleyim!” GELEMEDİ. Bu seferlik böyle olsun.

Google da beni silmiş zaten… Kimse aradığını bulamadığı için kızmış olmalı. Beni affet GOOOGLEEE!

Umarım tasarımı beğenirsiniz. Kişisel ve Tasarım adı altında iki yeni kategorimiz var artık. Biri anı ve eğlence depom olan “kişisel” kategorisi. Diğeri ise, mesleki olarak kendimi ifade edip bildiklerimi paylaşabileceğim, nitelikten ölmesini hedeflediğim “tasarım” kategorisi. Neden böyle bir ayrım yapma gereği duyduğuma gelince, bilmem ki. Neden olmasın dedim ve yaptım.

Yeni blogda süpriz şeyler olacak, aklımda bir ton fikir var ancak yavaş yavaş uygulamaya dökmeyi planlıyorum. Tasarımı kendi bilgisayarım ve telefonum haricinde hiçbir yerde test etmedim, şu an için etmeyi de düşünmüyorum. Çünkü hataları düzeltmeye başlarsam ancak seneye biter. W3 ve tarayıcı hatalarını bu hafta yavaş yavaş gidermeye başlarım. ilk İlk responsive tasarım denememin böylesine profesyonelce (!) olmasını hayal etmiştim hep. Ayrıca sadece Mozilla ve Chrome’dan denedim. Fuck you Internet Explorer!

Şimdilik bu kadar yeter! Daha ne yazılar yazıcam var ya keşke açmasaydı da azıcık sussaydı diyeceksin. BLOG YAZMAK HARİKA Bİ HİSMİŞ! Tanrım nasıl özlemişim.

Fal

Fal

25 Comments

  • Yorum nerden onaylanıyordu ya vallahi unutmuşum! Çok sevindim beğenmene 🙂 Aaa sosyal medya öyle beyin yakmak ilgi çekmek “bu ne ya!?” dedirtip açtırıp subliminal olarak takip ettirmek üzere tasarlandı ashsjdk

 1. Ne zaman açılacak diye diye Sonundaaa açıldı 🙂 Tasarım çok sade ama günümüze uygun olmuş. Yinede daha güzel bir şeyler bekliyordum. Dikkatimi çeken anasayfada ki yapılacaklar listesi sanırım youtube’de sayfa açılacak süper fikir ilk vlogu sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Tekrar hoş geldin.

  • Daha güzel şeyler olacak beklemede kal 🙂 Benim de aklımdakilerin yarısını bile yapamadım, sadece tasarım değişikliği değildi tabii ancak zaman gerek 🙂

   Hoşbulduuk! Vlog çekme olayını ben de merakla ve heyecanla bekliyorum 🙂

  • Teşekkürleer 🙂 Onlar öyle kalıcakk bakın herkesin ilgisini çekiyor ne güzel 🙂 Sosyal medyada beni bulmak isteyen google’da aratıp da bulabilir ancak onların kısaltma olarak yerleştirilme amacı farklı bir şey denemek. Öyle işte 🙂

 2. Blog dehşet bir şey olmuş. Şahsen ben beklediğime değdiğini düşünüyorum. Tasarıma baktıkça doyamıyor insan. İçeriğinin de senin elinden çıkacağını düşünürsek harika olacağa benziyor. 🙂

 3. Merhaba Güzel bir görünüme bürünmüş bloğunuz Eski tasarımınız nasıldı bilmiyorum . Iyi keyifli bloglamalar ve başarılar dilerim . Elimden bir şeyler gelir, takıldığınız bir şey olur sormak isterseniz buralardayım .. Tekrar hoş geldiniz bu arada ..

Leave a Reply