comments 2

Parmaktaki Avize Çılgınlığı

Efenim merhabalar! Bir bağyan olarak “tek taş” denen şeyi eleştirmeye geldim, hoş geldim.

PPırlantalar! Tek taş! Bir insan tavanda asılı olması gerekecek kadar parlak bir şeyi parmağında nasıl gezdirebiliyor anlayamıyorum. Bilmem kaç karat, bilmem kaç ayar gibi şeylere asıl ben ayar oluyorum.

Tamamen kişisel bir bakış açısı olduğunu zaten biliyorsun. Eminim 100 kadından çok azı böyle düşünüyordur. Hangi akıllı pahalı hediyeler, parlayan şeyler sevmez; ben! Hani alkış?

Önemli olan takılan şeyin ortamı aydınlatması ya da yüz bin beşyüz milyar dolar yüro olması değil de manevi ve sanatsal değeri bence.

kucuk-tektas-mi-buyuk-tektas-mi

Yukarıdaki fotoğrafta bir sağdaki sokak lambasına bakın bir de soldaki narinceye. Tamam soldaki kızın elleri güzel orada da bir olay var ama ELLERİ KENDİME ALAMAYACAĞIMA GÖRE! Ya o nasıl güzel bi yüzüktür ya ağlicam. Soldakini bozdurup harcayasım geldi yemin ederim asdadfas

İlla ki insanlar ışığı görsün istiyorsanız tek taşınızı kendiniz alın tek başınıza kendiniz takın bacılarım sırf sizin o eşsiz parmişleriniz parlayacak diye damatcığın da başını derde sokmayın. Hatta ilişki ciddileşmeye yüz tuttuğu anda “O ne öyle kocaman tek taş!” şeklinde miniş bir yüzük istediğinizi hafiften çaktırın ki günün birinde gaza gelip size yüzük diye disko topu almasın. (Yazıyı benimki okuyordur umarım adsafsfa) Nys daha çok var ben kim evlenmek kim… ETENŞIN PLİZ, ANARŞİST GÖRL HİYIR!

İlla da dana kadar pırlanta istiyor ve bu doyumsuzluktan vazgeçmiyorsanız yapacak bir şey yok. Elektrikler gidince lazım olur. HA HA HA. Umarım evleneceğiniz o insan zengindir yoksa yazık olacak. O da olmadı bunu takın;

ampul-yuzuk

Evet! Süper fikir! Ne farkı var? Ya tamam susuyorum. Ne takarsanız takın, hava atma peşinde olmayın yeter. Yüzük o len, manevi bir şey. Hehe.

Öptüm!

2 Comments

Leave a Reply