comments 12

Vizelere Doğru Adım Adım Koşarkene

HEYYOOO!

Yarın birinci sınıflar için düzenlediğimiz “Grafik 1’lere Hoş Geldin!” partimiz var. Sabrina gecenin 3’ünde bana kısır yapmayı öğretecekken kendi yapıverdi kısırı. Öyle güzel oldu ki! Ermenek kısırıymış, unutmayın bunu bak. Tarifini istemesi bedava.

Yarın dersim 8’de. Devamsızlığımın son haftası, gitmezsem kalıcam. Saat ise şu an sabahın 5.30’u ve ben hala uyumadım. Liste falan yapmaya geldim. Tehlikenin farkında mısınız?

Yaniiiii; enerjik Pinquitte burada! İşler güçler, ev sorunları, kira derdi, kredi kartı borcu derken “Noluyo yia?” olan ben gözümü açtığımda fark ettim ki sonraki hafta vizeler başlıyor! “Neeey!” dedim, sen Pinquitte’sin dedim. Titre ve kendine gel dedim. Kendime gelmeye geldim.

Hem bir hal hatır sorayım hem de minnoş bir liste yapıp gideyim dedim, umarım iyi etmişimdir.

Önce sorayım madem… Halin hatrın nasıllar bakayıım? 😀 Cevabı yorum bölümünden veriyorsun tabisii! Öyle kuru kuru hee diyip geçmek olur mu? Cıks.

Fal

Şimdi de liste!

vizelistesi

İşte bu kadar! Ben her zamanki gibi yorgun ve yoğunum. Kaçınılmaz bir enerjiklik ve içime kaçan çocuk da genlerde saklı tabii 😀 Seni sormuştum yukarılarda bir yerde, cevaplamayı unutmaaa 🙂

Kendine iyi baak! Vizen, sınavın her neyin varsa artık umarım iyi geçer. Tü tü tü tüü! Allah zihin açıklığı versin yavrım.

Görüşürüük!

Fal

12 Comments

 1. Bu listenin yapım sırrını alabiliyor muyuz?
  Böyle bir liste yazabilmek için baya çabalayan ama yapamayan bir kızım.
  Bu kadar güzel bir liste hazırlasam yapardım zaten. 😀
  Neyse.
  Vizelerinde başarılar.
  Bizim de 23ünde başlayacak. Şimdiden gerildim bak adı geçtikçe.
  İyi haberlerle dönmeni bekleyeceğim. 🙂

  • Liste baya sallamaçlı olmuştu aslında ama yorumlar +heves point kazandırdı bana, negzeel 😀 Çoook sevindim beğenmene Esiiin 🙂
   Benimkiler geçti bittiii, sana başarılar! Az sonra yazıyorum bir yazı bakalım nasılmış haberleer, süpris!

 2. Umarım başarılı olursun, halim hatırım iyi sizde iyisinidir umarım 🙂 , bu arada ermenek kısırını bilmem ama bizim buranın kısırı harika olur. Sınavlarda başarılar dilerim.

 3. haha liste süper olmuş. böyle farklı yazı tipleriyle oluşturulmuş listeler özellikle ajandalar çok hoşuma gidiyor 🙂 bi türlü beceremiyorum ben tabi o ayrı….

  Bizim 16 kasımda başlıyormuş vizeler ama daha doğru düzgün ders görmedik. ders notu motu da yok haliyle ortada. okula da pek uğramıyorum, nolacak bilemiyorum 😀

 4. Şu iş listesine efsane bayıldım yalnız, sırf bunu söylemek için yorum yapıyorum, başka diyecek birşeyim yok Pinkuit Hanım.
  Arz ederim.
  TahsinS.
  [Buraya İmza]

Leave a Reply