3 Kasım 2015

Vizelere Doğru Adım Adım Koşarkene

HEYYOOO!

Yarın birinci sınıflar için düzenlediğimiz “Grafik 1’lere Hoş Geldin!” partimiz var. Sabrina gecenin 3’ünde bana kısır yapmayı öğretecekken kendi yapıverdi kısırı. Öyle güzel oldu ki! Ermenek kısırıymış, unutmayın bunu bak. Tarifini istemesi bedava.

Yarın dersim 8’de. Devamsızlığımın son haftası, gitmezsem kalıcam. Saat ise şu an sabahın 5.30’u ve ben hala uyumadım. Liste falan yapmaya geldim. Tehlikenin farkında mısınız?

Yaniiiii; enerjik Pinquitte burada! İşler güçler, ev sorunları, kira derdi, kredi kartı borcu derken “Noluyo yia?” olan ben gözümü açtığımda fark ettim ki sonraki hafta vizeler başlıyor! “Neeey!” dedim, sen Pinquitte’sin dedim. Titre ve kendine gel dedim. Kendime gelmeye geldim.

Hem bir hal hatır sorayım hem de minnoş bir liste yapıp gideyim dedim, umarım iyi etmişimdir.

Önce sorayım madem… Halin hatrın nasıllar bakayıım? 😀 Cevabı yorum bölümünden veriyorsun tabisii! Öyle kuru kuru hee diyip geçmek olur mu? Cıks.

Şimdi de liste!

vizelistesi

İşte bu kadar! Ben her zamanki gibi yorgun ve yoğunum. Kaçınılmaz bir enerjiklik ve içime kaçan çocuk da genlerde saklı tabii 😀 Seni sormuştum yukarılarda bir yerde, cevaplamayı unutmaaa 🙂

Kendine iyi baak! Vizen, sınavın her neyin varsa artık umarım iyi geçer. Tü tü tü tüü! Allah zihin açıklığı versin yavrım.

Görüşürüük!

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.