8 Ağustos 2016

Uzun bir aradan sonra kocamaan bi’ merhaba!

Bence ben tasarım değiştirmemeliyim! Çünkü değiştirme sürem “hazörön örtösö dönöyöröm” dedikten bir yıl sonra (!) falan ancak oluyor genelde. Neyse, sonuç olarak tekrar kocamaaan bir merhaba!

Çok da bir şey yapmadım aslında, tekrar giyinip geldim. Ama biz kadınlar hep böyle değil miyiz sanki. “Bir dakika ben üzerimi (tasarımımı) değiştirip geleyim!” GELEMEDİ. Bu seferlik böyle olsun.

Google da beni silmiş zaten… Kimse aradığını bulamadığı için kızmış olmalı. Beni affet GOOOGLEEE!

Umarım tasarımı beğenirsiniz. Kişisel ve Tasarım adı altında iki yeni kategorimiz var artık. Biri anı ve eğlence depom olan “kişisel” kategorisi. Diğeri ise, mesleki olarak kendimi ifade edip bildiklerimi paylaşabileceğim, nitelikten ölmesini hedeflediğim “tasarım” kategorisi. Neden böyle bir ayrım yapma gereği duyduğuma gelince, bilmem ki. Neden olmasın dedim ve yaptım.

Yeni blogda süpriz şeyler olacak, aklımda bir ton fikir var ancak yavaş yavaş uygulamaya dökmeyi planlıyorum. Tasarımı kendi bilgisayarım ve telefonum haricinde hiçbir yerde test etmedim, şu an için etmeyi de düşünmüyorum. Çünkü hataları düzeltmeye başlarsam ancak seneye biter. W3 ve tarayıcı hatalarını bu hafta yavaş yavaş gidermeye başlarım. ilk İlk responsive tasarım denememin böylesine profesyonelce (!) olmasını hayal etmiştim hep. Ayrıca sadece Mozilla ve Chrome’dan denedim. Fuck you Internet Explorer!

Şimdilik bu kadar yeter! Daha ne yazılar yazıcam var ya keşke açmasaydı da azıcık sussaydı diyeceksin. BLOG YAZMAK HARİKA Bİ HİSMİŞ! Tanrım nasıl özlemişim.

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.