7 Nisan 2015

Uçmalı sürpriz, ta daa!

Selam ahali. Kaç kişisiniz bilmiyorum ama sadece ben bile olsam şizofrenik bi ordu yaratabileceğim için ahali diye hitap etmekten gocunmam. Evet bunu yaparım, bilirsiniz.

Dün yani pazartesi günü öğlen bizimkilere sürpriz yaparak eve uçtum. Bir bavul bir de el valizi ile bi buçuk saatlik uçak yolculuğu sonrası eve gitmem iki buçuk saat falan sürdü. Adeta bir çin işkencesine dönüşen yolculuk şükür ki kendi evimde rahat bir şekilde sonlanacaktı ve beni rahatlatan tek şey buydu.

Dolmuşa binerken bir yandan elimdeki valizi çıkartmaya çalışırken diğer yandan bavulu neremle otobüse taşıyacağımı düşünüyordum. Bu sırada içimden dolmuşa binmek için umarsızca beni bekleyen heriflere sövüyordum. Derken arka taraflardan benim yaşlarımda bir kızcağızdan “yardım etmemi ister misiniz?” diye bir ses geldi ve yuh artık dedim. Tabii ki edebilir ancak zorlanacağı kesin. Ben de “yardım gerekiyor ama lütfen sen değil…” dedim ki şükür bir hödük dünyaya döndü ve bavulu saniyesinde dolmuşa bıraktı. Yola geleceeniz.

Yarım saat sonra evimizin kapısındaydım, zili çaldım ve gözlerimi kocaman açıp gülümseyerek kapı deliğini kesmeye başladım ki kapı açıldı. Karşımda sulugöz şirinötesi kardeşim “nasıı yaniiiiii!” diye şaşırtıdan ölecek. Nihahah. Akabinde birkaç saat sonra aynı krizi annemle yaşadık tabii.

Eve girdiğimde eşyaların çoğunun kutulandığını ve toparlandığını fark ettim. Tam ben İstanbul biçızı oynarken bizimkiler taşınma telaşına girişecek. Burda olsaydım da yardım etseydim falan diye aklımdan geçecek gibi oluyor ama sonra geçiyor 😀 Ben uyumaya ve dinlenmeye geldim taam mı! Evet o hayırsız evlat benim, uf!

Haftaya çarşambaya kadar buradayım. Sonrasında ver elini İstanbul beybi! Gitmemizin asıl amacı Grafist seminerleri ve atölyelerini gezmek ancak gitmişken neden birkaç gün daha kalmayalım ki diyerek süper bir plan yaptık! Tabi perşembe kalp adsadef

İşte böyle! Evde olduğum süre boyunca da hem dinlenip hem gezmeyi planlıyorum tabi çizmeyi ve yazmayı unutmadan.

Bu haftadan da bu kadar, haftaya yeniden görüşaasaddg, kendine iyi bak! 🙂

NOT: Random gülmelerime bir çare bulmak gerek.

Bu arada sen ne güzel bi odasın?

The-ultimate-book-lovers-bedroom

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.