31 Temmuz 2015

Sıcak! Çok sıcak!

Sıcak! Çok sıcak! Sıcak, daha da sıcak olucak… diyen Emre Altuğ çok ileri görüşlü bi insanmış meğer.

Bu nasıl havalar canım böyle? ESMİYOR! Adanalılar’ın güneşe mermi sıktığına yönelik bir haber okudum ama yalan olup olmadığına emin olamadım. Adamlar gerçekten yapsalar bile haklılar 😀

Tatile gittik geldik derken iyice güneş yanığı olduk soyuluyoruz. Bu sıcakta kaşınmanın da tam zamanıydı ya! 😀

Evde desen sıkılıyorum. Tamam klima var, bu yönden şanslıyız ama klimalı odayı bulunca insan tuvalet için bile odadan çıkmaya üşeniyor. Seneye yaz için salona bir tuvalet, hatta duş, hatta mutfak yaptırma fikrini ebeveynlere sunacağım bugün. Kabul edecekler, inanıyorum.

YA BEN KAHVE İÇMEYİ ÖZLEDİM!

İstanbul’da bankamatik kartımı bir mağazada kaybetme salaklığım sebebiyle bi hafta önce kadar bankaya yeni kart talebinde bulunmuştum. Sabah evden öyle bunaldım ki sıcak falan demeden kendimi dışarı atıp kartı almaya gittik kardeşimle. Gitmez mi olaydık ne. Sinir stres tavan bende. Kartı aldım, kahvaltı etmek için bir şeyler aldık turbo hızda eve geldik. Ya ben artık gündüz dışarı çıkabilmek istiyorum! 🙁

Küresel ısınma mıdır, Afrika’nın rüzgarı mıdır, çöllerin ahı mıdır nedir bilmiyorum ama yıl-dım! Bit artık len, es artık!

Meteorolojiden aldığımız bilgilere göre bugün düşmesi gereken sıcaklıklar bakalım yine nasıl bi feyk atarak sabah ter içinde uyandıracak bizi.

Ben ilkbahar ve sonbahar insanıyım karşim. Bana nisanı verin, eylülü verin gerisini sormam.

Yanarak ölmezsek görüşmek dileğiyle, bahaay!

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.