3 Şubat 2015

Havalı bi yazı başlığı var burda. Evet.

Selamlar! Ya ben niye yazmıyorum ya. Kahretmesin beni. Uzun zamandır bu sayfayı bi açıyorum bi kapıyorum artık “abla nolur yapma” diye isyan etmeye başladı. Heveslendiriyorum yönetim panelini sonra yazmıyorum o da haklı tabi. Ben de acıdım yazıcam bu sefer.

HAYALLER: Kankalar. Burası akıyoo! Soo maaç faan! Her gün parti de sıkmıyor değil tabi. Napalım bizim hayatımız da böyle.

HAYATLAR: Pijama, ev botu, bilgisayar! Vuhu! Ev gibisi var mı, yok tabi. Çekirdek çit.. ÇEKİRDEK DEĞİL ONUN ADI ÇİĞDEM! (izmirlinin virali de böyle olur.) Çerez, portakal ve elma! Yaşasın meyveler!

Şaka bir yana tatili ev kuşuna evrilerek geçirdim. Ötmeye başlayabilirim her an.

Dünü kardeşimle “Nancy Drew” gecesi ilan ettik. Geçen yıl olmayan ingilizcemizle oyunu anlamaya çalışmaktan ölürken daha anlayamadan bitirmiştik ama bu sefer birkaç cümleyi bir araya getirerek çözmeye çalışıyoruz olayları. Pek iyi gitmiyor tabi. Bölümün adı “secrets can kill”. Odaları gezip oraya buraya tıklaya tıklaya öldüm. Çok güzel oyundur, oda oyunları, dedektiflik falan ilginizi çekiyorsa dalın derim. Az biraz ingilizce gerektiriyor ama ben ilk oyunu he, she, it ile bitirdim zaten 😀 Hem geliştiriyor da baya kelime öğrenmiş oluyorsun, yap bunu 😀

Hafta içi sinemaya gidip bir şeyler almayı hedefliyorum. Ablanızın kredisi yattı nabeer! Saç saç saç paraları paraları yapamam tabiki ama parfüm falan bir şeyler almam lazım. O günü de bol fotoğraflı bir halde şeyapıcam burda becerebilirsem.

Şu an başım ağrıdan ölüyor nur içinde yatsın.

Bu aralar kafam bozuk azcık. İlgi manyağı bir insan ilgisiz kalırsa ilgisizlikten manyaklaşır. (İlgi manyakları derneğinin sloganı.) Bu kadar.

Başım için bi fatiha okuyanınız yok ama.

Hangi filme gitsem bilmiyorum. Halen seçemedim. Sanırım gidince o piti piti ile seçicem. Bana da bu yakışırdı.

Bu yazı da burda bitmek.

Kafam iyiyken yazmadım vallahi ağrıyor diye böyle oldu 😀

Görüşürüzmeek!

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.