comments 4

Havalı bi yazı başlığı var burda. Evet.

Selamlar! Ya ben niye yazmıyorum ya. Kahretmesin beni. Uzun zamandır bu sayfayı bi açıyorum bi kapıyorum artık “abla nolur yapma” diye isyan etmeye başladı. Heveslendiriyorum yönetim panelini sonra yazmıyorum o da haklı tabi. Ben de acıdım yazıcam bu sefer.

HAYALLER: Kankalar. Burası akıyoo! Soo maaç faan! Her gün parti de sıkmıyor değil tabi. Napalım bizim hayatımız da böyle.

HAYATLAR: Pijama, ev botu, bilgisayar! Vuhu! Ev gibisi var mı, yok tabi. Çekirdek çit.. ÇEKİRDEK DEĞİL ONUN ADI ÇİĞDEM! (izmirlinin virali de böyle olur.) Çerez, portakal ve elma! Yaşasın meyveler!

Şaka bir yana tatili ev kuşuna evrilerek geçirdim. Ötmeye başlayabilirim her an.

Dünü kardeşimle “Nancy Drew” gecesi ilan ettik. Geçen yıl olmayan ingilizcemizle oyunu anlamaya çalışmaktan ölürken daha anlayamadan bitirmiştik ama bu sefer birkaç cümleyi bir araya getirerek çözmeye çalışıyoruz olayları. Pek iyi gitmiyor tabi. Bölümün adı “secrets can kill”. Odaları gezip oraya buraya tıklaya tıklaya öldüm. Çok güzel oyundur, oda oyunları, dedektiflik falan ilginizi çekiyorsa dalın derim. Az biraz ingilizce gerektiriyor ama ben ilk oyunu he, she, it ile bitirdim zaten 😀 Hem geliştiriyor da baya kelime öğrenmiş oluyorsun, yap bunu 😀

Hafta içi sinemaya gidip bir şeyler almayı hedefliyorum. Ablanızın kredisi yattı nabeer! Saç saç saç paraları paraları yapamam tabiki ama parfüm falan bir şeyler almam lazım. O günü de bol fotoğraflı bir halde şeyapıcam burda becerebilirsem.

Fal

Şu an başım ağrıdan ölüyor nur içinde yatsın.

Bu aralar kafam bozuk azcık. İlgi manyağı bir insan ilgisiz kalırsa ilgisizlikten manyaklaşır. (İlgi manyakları derneğinin sloganı.) Bu kadar.

Başım için bi fatiha okuyanınız yok ama.

Hangi filme gitsem bilmiyorum. Halen seçemedim. Sanırım gidince o piti piti ile seçicem. Bana da bu yakışırdı.

Bu yazı da burda bitmek.

Kafam iyiyken yazmadım vallahi ağrıyor diye böyle oldu 😀

Görüşürüzmeek!

Fal

4 Comments

 1. Selamlar! Ya ben niye yazmıyorum ya. Kahretmesin beni. Bu yazıya yorum yazılmaz mı? Lanet olsun.
  (Öncelikle yönetim paneline sabır diliyorum)
  Hayal de bayağı hayalmiş he, hayat ise tam bir hayat. Bence o ilişkiyi güzel kurmuşsun, tebrikler bir adet smile kazandınız. 🙂 (Bizim okulda bir kız var, o da İzmir’li, sana selamı varmış 😀 O da bir ara çiğdem-kola yapalım diyordu da, tamam İzmir’lisin anladık diyip konuyu kapattım, hiç çekilmiyor kendisi.) Parantez içimle gurur duydum.

  Tatiller evde yatmak içindir. Çünkü, adı tatildir. Ama tatiller kuş olmak için değildir, bunu sakın unutma ve kulağına küpeadasdasdsad
  Neyse, saygılarmak.

  • Pinquitte

   *seyirci efekti* Aaa, olur mu! Fobinizi yeni yeni aşıyorsunuz, kendinize haksızlık etmeyin 😀
   Yönetim paneli aah ah. Nedir bu çektiği, yazık cidden.
   Hayal ve hayat ayrı dünyaların insanları oldu öyle. Smile paha biçilemez 😀
   Benden de ona selamlar o zaman. İnsanlara çiğdem-kola teklif edecek kadar koyu değil tabi ama çekirdek diyenlere “ÇİĞDEM O” izmir’de bir şey ünlüydü neydi o diyenlere “BOYOZKUMRUGEVREKÇİĞDEM” tarzında sıralayacak kadar. Hah, bir şey mi. Parantez için dillere destan maşallah 😀
   Ahaha 😀 Tatiller önemlidir. Tatiller… ah o tatiller. Unutmayacağım hiç bak vallaha.
   Saygılarmak ve görüşürüzmek 😀

 2. Beklenmedik bir şekilde cevabına cevap atıyorum, adamı böyle şaşırtırlar. 😀 Çok şaşırdığını, şaşkınlıktan ne hâle geldiğini buradan görebiliyorum hahahaha.
  Bir İzmir’linin yanında çekirdek dediğimde “lanet olsun dostum çekirdek değil, ona çiğdem denir” demeseler de “ÇİĞDEM O” demeleri tüm amerikan tavırlarına bedel, bu yüzden daha dikkatliyim. 🙂
  Bi’ kere biz ingilizce biliyoruz tamam mı? Tamamdır diye umdum ve bu konuya gözümü yumdum(şimdi de üzerine biraz kafiye, afiyet olsuun).
  O sinemaya gittiğin günün fotoğraflarını atmadın bu arada ve bence o gün parfüm falan da almadın. 😀
  Şimdi seni şu cümleyi okumanın huzuru ile baş başa bırakıyorum: Bu aralar kafam bozuk azcık. İlgi manyağı bir insan ilgisiz kalırsa ilgisizlikten manyaklaşır. (İlgi manyakları derneğinin sloganı.)

  .Bu kadar.

  • Pinquitte

   Enee cevap! Ama cidden şaşırdım şimdi. Anlaşmamız böyle değildi dostum. Sen yeni yazı yazacaktın. Senin tek sorunun yazı yerine yorum yazman!
   Kesinlikle. Bu konuda dikkatli olmalısın… Hiçbir amerikan filminde göremezsin az bulunur ve değerlidir.
   Elbette biliyoruz tamam mı?! Kafiye güzel. Nice pic.
   Sinemaya gittim. Fotoğraf atmadım çünkü atılabilecek güzellikte bir fotoğraf bulamadım 😀 Parfüm de almadım, itiraf! Mutlu musun haa!
   O cümle. Ah o cümle 😀 O cümle aslında iki paragraftı ama gerisini silerek iç dünyama upload ettim 😀
   Cidden bu kadaar 😀
   Ekmek yoksa pasta ye. Yorum yazma yazı yaz. Bunu da unutma 😀

Leave a Reply