9 Haziran 2015

Finallerden Sonra

Merhaba ahali! Nasılsınız? İyisiniz, teşkürler ben de iyiyim.

Önceki yazının ikinci bölümünü yazmadan yeni bir yazıya geçmeye içim el vermemişti ama, onu yazacak enerjiyi de bulamadım bir türlü. Hem de üzerinden çok geçti diye yazamadım 🙁 Bir ara yazıcam ama, o ara bu ara değil!

Geçen hafta finallerimiz dolayısıyla The Walking Dead dizisinin en kıdemli zombisi olarak hayatımı sürdürmeye çalıştım. Son güne bırakan bir grafik tasarımcı adayından daha da kötüsü ne biliyor musun? Son saniyeye bırakan bir grafik tasarımcı adayı, evet. İkide teslim edilmesi gereken, ki zaten bir gün gecikmeli olan ödevi, ikiye bir kala teslim ederek rekorumu kırdım! Yine olsa, yine yapar mıydım bilmiyorum. (YAPARDI)

Saçma salak seçimler dolayısıyla ertelenen son finalimizin teslimi de çarşamba günü. Yoo yo! Onu son güne bırakmayarak iki gün önceden bitireceğim. Onu az sonra yapacağım ve deadline’ı unutacağım dostum!

Buradan sonra eve değil Bayan Rötar ve Sabrina ile İzmit’e gidecek olmak da tatilin başlangıç sürprizi oldu tabii ki! Hatta bir önceki yazımda var olan ekip aynen devam! Biletini alıp “içim rahat etmedi!” diye iptal ettiren süperzeka Mutefendi dışında tabii ki. Hof! Neyse, nasıl rahatsa öyle olsun, hıh.

Blackberrye lanet olsun. Bu yazı da böyle son bulsun, al sana kafiye. Yazasım gitti 🙁

Görüşürüük!

Paylaş:

Hakkımda

Aycan

Keşfetmeyi, yazmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. "Ben kimim?" sorusuna yanıt bulmaya, kendimi tanımaya çalışıyorum.